MENÜ

  Többféle kedvezmény van, minden új jelentkező választhat egyet. A kedvezményt kérni kell, nem jár automatikusan. A kedvezmény megszűnik, ha a havidíj fizetése nem folyamatos vagy nem teljes, illetve, ha a következő évre szóló foglaló nincs idejében fizetve.

  1. Jelképes infláció. A kedvezmény lényege, hogy a januári áremeléseknél a havidíj nem a minimálbér arányában emelkedik, hanem csak egy jelképes összeggel, 1000 Ft-tal. Így minél tovább jár valaki, arányaiban annál olcsóbb az ár.

  2. Fél június törölve. A kedvezmény lényege, hogy a tanévet május végén zárjuk, a júniusi fél hónap nem tartozik bele a korrepetálási időszakba (így fizetni sem kell). Ebben az esetben viszont a következő évre vonatkozó foglaló májusban fizetendő.

  3. Akciós hónap. A kedvezmény lényege, hogy minden tanévben egy, a kedvezményezett által választott hónapra 50% kedvezményt adok (a havidíj fele fizetendő).

  4. Fix utalásos havidíj. Azok választhatják, akik utalással fizetnek. Az éves költséget összegeztem (teljes, fél- és háromnegyed hónapokkal, januártól kalkulált 10% inflációval, foglalóval), majd 10.000 Ft kedvezmény levonása után 10 egyenlő részre osztottam. Hátránya, hogy a nem teljes hónapokban (december, január, június) is ugyanannyit kell fizetni, akit ez zavar, ne válassza. Az előnye épp ugyanez: nem kell minden hónapban gondolkodni, mennyit is kell fizetni a havi matekra, akár automatikus utalásra is be lehet állítani szeptembertől júniusig. Emellett az összköltség is kevesebb az említett 10.000 Ft-tal. A fix utalásos havidíj jelképes inflációval működik: minden tanév elején (szeptembertől) 2.000 Ft-tal nő.

    

     

Asztali nézet